Patikler lifler

Adım adım bebek patik yapılışı ANLATIMLI

Çocuklarınıza el örgü ile yapılmış patikleri giydirmek istemez misiniz ? Tabi ki çoğu bayan kendi el işi ile yapmış olduğu örgü patikleri bebeklerine giydirmek ister. Örgü işinden anlayan çoğu bayanda en güzel bebek patik örneklerini kendi çocuklarına örerler. Örgü patik yapılışı hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bayanlar için resimli anlatımlı örgü bebek patik yapılışı paylaşıyorum.  Şirin mi şirin olan bu patik örneğine hobiblogu.com dışında başka hiç bir Türkçe hobi bloglarında rastlayamazsınız. Siz ziyaretçilerime özel olarak anlatımlı örgüleri saatlerce araştırıp bulup paylaşıyorum.

Sevgili hanımlar sizlerde biliyorsunuz ki örgü işi pek kolay iş değil. Hele ki örgü işine yeni başladıysanız işiniz şuan için zor. Yalnız örgü öğrendikten sonra bu işten gerçekten çok zevk alacaksınız. Genç kızların çeyizlerine, yeni doğan çocuklara, eşinize dostunuza yeni yeni örgüler yapmaya başladığınızda anlatmak istediğimi anlarsınız. Bende siz örgüye yeni başlayan bayanlar için katkım olsun dedim ve anlatımlı örgüler ile sizlere yardımcı olmak istiyorum. Anlatımlı örgülere bebek patikleri ve bayan patikleri arasından yapımı kolay ve basit olan patik yapılışı örneklerini ekliyorum.  Bu konumda da çok güzel bir patik modelini ele aldım ve sizlerle paylaştım. Umarım anlatımlı bebek patik yapılışı sırasında zorlanmazsınız ve resimleri inceleyerek bilgi sahibi olursunuz.  Aklınıza takılan sorular olursa yorum kısmından yorum yazarak bana sorabilirsiniz. Elimden geldiğince sizlere yardımcı olmayı isterim.

Şirin örgü bebek patik modeli

Şirin örgü bebek patik modeli

Tığ işi örgü patik şeması

Tığ işi örgü patik şeması

Adım adım bebek patik yapılışı ANLATIMLI

Adım adım bebek patik yapılışı ANLATIMLI Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

  1. yasemin diyor ki:

    Tunus işi patik örneğinin anlatımı paylaşın lütfen yapmak istiyorum

  2. zeynep diyor ki:

    Kolay gelsin mümkünse tavşanlı vb. kalın örgü patiklerin yapılışı hk. bilgi verirseniz çok sevinirim lütfen hemen yapmam gerekiyor örneklerinizi de çok beğendiğim için bu örneklerden yapmak istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

  3. okeyses diyor ki:

    güzel çesitler

Yorum Yaz

Yukarı Çık