Patikler lifler

2017 Yeni Lif Örnekleri

Lifler özellikle banyolarda kullandığımız en önemli eşyalardan bir tanesidir. Lifler ile duşa girdiğinizde kendinizi temizleyebilir ve duştan rahat bir şekilde çıkabilirsiniz. Ancak birçok bayan duşta sıradan bir lif kullanmak istemez. Kullanacağı lifin şık bir tasarıma sahip olması son derece önemlidir. Bunun için sizlere birçok lif örneği sunuyoruz. Sizde Yeni Lif Örnekleri sayesinde kendinize uygun olan lifi seçebilir ve yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken uygun bir lif örneğini seçmek olacaktır. Eğer lif örnekleri hoşunuza gitmezse bu durumda renk ya da desen değişikliklerini çok olay bir şekilde yapabilir ve kendinize yeni örnekler yapabilirsiniz. Bunun için lif örneklerine göz atmanız yeterli olacaktır.

         DAHA FAZLA LİF MODELLERİ

El işleri ile uğraşan bayanlar tarafından 2017 lif örnekleri yapıldıkça bizde sizlerle paylaşıyoruz. Son zamanların en çok tercih edilen lif örnekleri desenli lif örnekleridir. Üzerine hayvan, çiçek veya farklı desenler çizilerek yapılan lif örnekleri daha çok yapılmaktadır. Sade lifler eskisi kadar yapılmasa da yine de bazı bayanlar sade lif örme alışkanlığını bırakamıyor. Bunun yanında örgüye yeni başlayan bayanlarda sade düz örgü şeklinde lifler örüyorlar. Tabi ileri zamanlarda lif örme işini geliştirdikçe onlarda desenli lifler örmeye başlayacaklardır.

2017 Yeni Lif Örnekleri

Bu modeller arasında eğer zevkinize uygun lif örneğini bulamadıysanız lif örnekleri kategorisine göz atmanızı öneririz.

2017 Yeni Lif Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Yorumlar

 1. emine diyor ki:

  Ben beyeniyorum modelerinizin

 2. Anonim diyor ki:

  tig örneyı

 3. ceren diyor ki:

  Hep ayni modeller daha degisik kolay bisey yokmu

 4. öznur diyor ki:

  inci’cim örnekler çok hoş, ama yapılışlarını da göstersen çok sevinirim. başarılının devamını temenni ederim

  1. İnci diyor ki:

   Teşekkür ederim Öznur hanım. Sitemizdeki lif modelleri kategorisini incelerseniz anlatımlı olarak bir kaç örnek paylaştım .

 5. elif diyor ki:

  2014 lif modelleri çok güzelmiş.
  Bu yıl bu lif örnekleriyle yeni lifler yapmayı düşünüyorum.
  Teşekkürler İnci hanım :)

 6. Aslı diyor ki:

  Ya bu lif modelleri çok güzel. Hemen örmeye başlıyorum

  1. İnci diyor ki:

   Siz ördükçe bende yeni lif modelleri paylaşmaya devam edeceğim :)

 7. Örgücü Bayan diyor ki:

  2014 Lif modelleri geçen yılın modellerine göre farklılaşmış. Yeni lif örnekleri eklenmiş. TEŞEKKÜRLER

 8. Arzu diyor ki:

  Lif modelleri gerçekten harika. Teşekkürler inci hanım …

  1. İnci diyor ki:

   Beğendiyseniz ne mutlu bize Arzu hanım ….

 9. Ayşe diyor ki:

  Sevgili İnci Lif model ve örneklerine biraz daha yeni lif örnekleri ekle biliyorsun yakında evleniyorum ancak koca bulabildim:) çeyizlik lif modelleri istiyorum. Birde kaynanama hediye edebileceğim çeyizlik lf ve hediyelik en güzel 2014 lif modeli. Firkete ile örülen lifler ve kasnakta yeni lif modelleri olabilir. Teşekkürler

  1. İnci diyor ki:

   Merhaba Ayşecim . Koca bulduğun için adına sevindim :) . Lif modelleri konusuna gelirsek de http://www.hobiblogu.com/orgu-modelleri/lif-ornekleri bu linkten yeni lif örnekleri konularını inceleyebilirsin …

 10. dilek diyor ki:

  2014 yeni çeyizlif lif modelleri çok güzeller. Netten alıntı lif paylaşımları harika. En yen lif modelleri sizde. Tığ işi lifler,örnekler ve lif örme videoları bekliyoruz. Şişle lif nasıl örülür resimli anlatımlı lif örnekleri çok güzeller :)

  1. İnci diyor ki:

   Güzel yorumların için teşekkür ederim Dilek ablacım. Lif modelleri sürekli güncelleniyor. Her gün girdiğinde farklı lif örnekleri ile karşılaşacaksın. Umarım hepsini de beğenirsin .

Yorum Yaz

Yukarı Çık