Patikler lifler

2017 Yaz Sezonunda Trend Olan Parçalar

Artık yaz aylarının içerisine girmiş durumdayız. Sıcağı hissediyor ve şimdiden yaz için plânlarımızı yapıyoruz. Diğer yandan ise, yaza moda ve trendler açısından da hazır olmak için sürekli olarak bir araştırma içerisinde bulunuyoruz. Plajda ne giyeceğim? Günlük neleri giyeceğim? Bu yaz hangi parçalar trend olacak? Hangi kombiler 2017 yaz modasında seçilmeli? Şeklinde aklınızda şimdiden bir çok farklı moda, trend sorusu olabilir. Bu sorulara genel olarak cevap verebilmek adına 2017 yaz ayında popüler olan moda parçalarını sizler için bir araya getirdik.

2017 Yazının Trend Parçaları Neler?

  • Bu yaz etekleri direkt olarak mini şekilde giymeyeceğiz. Bunun yerine, mini ve hafif alt kısmında transparan uzantılar olan etekleri tercih edeceğiz. Özellikle de beyaz renkte hazırlanmış olan mini, alt kısımları transparan etekler şimdiden moda dünyasında oldukça popüler konuma gelmiş durumda.
  • Bu yaz, çantalarını gene yanlarında ayırmayan kadınlar, sapları özel zincir şeklinde hazırlanmış olan ve biraz uzun olan çantaları tercih edebilirler. Zira bu yaz kısa saplı, elde tutulan çantalar, yerlerini uzun saplı zincir şeklinde ki çantalara bırakacak gibi duruyor.
  • Bu yazın en çok merak edilen konusu ise “bikini modası” olmakta. Lakin bu konuya direkt olarak kesin cevap vermek 2017 yazında pek mümkün olmayacak. Nitekim geçen yıllarda üçgen şeklinde ki standart bikini modelleri popüler iken, bu yıl çok daha farklı, bir hayli çeşitli bikini modelleri var. Bu nedenle standardın dışında şık ve farklı bikinilerin hepsini bu yaz tercih edebilirsiniz trend olarak.
  • Takı konusunda ise pek fazla bir değişik trend yok. Olabildiğince sade takılar gene 2017 yaz modası içerisinde de oldukça popüler. Bu nedenle yaz aylarında takılar ile fazla içli dışlı olmadan sadece seçimler yapmak bizi daha şık gösterecektir.
  • Ayakkabı konusunda ise bu yaz kısa topuklu ve özel olarak baskılı şekilde hazırlanmış yaza uygun seçenekler sıkça karşımıza çıkacağa benziyor. Sizler de yaz ayların da topuklu giymeyi sevenlerdenseniz bu yaz tam size göre olacak diyebiliriz. Lakin tatil de her ne kadar trend olsa da topukluları gece hayatı dışında pek fazla tercih etmenizi önermeyiz.
2017 Yaz Sezonunda Trend Olan Parçalar

2017 yılında yaz modasının trendleri oldukça farklı olacağa benziyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık